ثبت نام کلاسهای حضوری

Graphic Sotwer Learning​

به مجموعه بزرگ آموزشی نرم افزارهای گرافیکی خوش آمدید.
بسیاری از هنرمندان، دانشجویان و هنرجویان بخاطر عدم دسترسی به منبع علمی صحیح و کارا جهت یادگیری نرم افزار های گرافیکی، زمان و هزینه بسیار زیادی را صرف می‌‌کنند، اما در انتها به نتیجه دلخواه نمی‌رسند. مشکلات یاد گیری نرم افزارها غیر از عدم آشنایی با زبان انگلیسی و در دسترس نبودن منابع خوب حتی به زبان اصلی شامل موارد زیر است.
بسته‌های آموزشی موجود در بازار:
آموزشهای پراکنده و نا کافی، که تقریبا تمامی آنها آموزشهای سطح پایین و دانلود شده از سایت‌های مختلف می‌باشد.
کتاب:
طولانی بودن آموزش برای کسی که کمی با محیط نرم افزار آشنا است و احتیاج به سرعت بالاتری در یاد گیری دارد.
بسیاری از کتابها توسط مترجمان محترم بدون تجربه اجرایی در نرم افزار تحریر شده است و در مطالب سطح بالا سبب سردرگمی هنرجو می‌شود.
مفالات آموزشی
ترجمه‌های ناقص مقالات آموزشی که روی اینترنت موجود است بصورتی که خود ارایه دهنده مقاله قادر به اجرای آن نیست.
هزینه‌های بالای کلاسهای آموزشی که در سراسر ایران بر پا است و بیشتر آنها فقط  از اعتبار تبلیغاتی مجموعه آموزشی بهره می‌برند و در پایان دوره آموزشی، سطح علمی هنرجو تغییری نکرده است و فقط می تواند همان تمرینات ارایه شده را مجدد و با زحمت زیاد اجراکند.
تاکید برخی از مدرسین که فقط یک سوم تسلط بر نرم افزار برای یک هنرمند کافی می‌دانند (تا بتواند یک کارت ویزیت طراحی کند)
در این سایت شما به آخرین آموزشهای دو نرم افزار مشهور در گرافیک و عکس دسترسی خواهید داشت، تا بهترین و کارآمد ترین آموزشها را در اختیار شما قرارگیرد و از سردرگمی و هزینه های بیهوده پرهیز نمایید.

بسته های آموزشی فرا روی شما حاصل 24 سال مطالعه، تحقیق، تجربه‌ی عملی و آموزشی است و دانش به دست آمده به صورت تحفه ای کوچک در اختیار شما علاقمندان گرامی قرار گرفته است.
در تمام آموزشها و تمرینها تلاش شده روش اجرا بصورت کامل ارایه شود. هم چنین تک تک نکات مهم در اجرا به فراگیر گوشزد می‌شود تا در هنگام اجرا دچار هیچ مشکلی نشود.
مهارت و تسلط بر تمامی ابزارها و فرمانها موجب می‌شود فراگیر در پایان آموزش بتواند آنچه در ذهن می‌پرورد را اجرا کند. هم چنین دانش بالای او سبب میشود به راحتی با دیدن فیلمهای آموزشی در سایتهای مختلف و حتی با ویرایش یک فایل آماده، به تکنیک و ترفند ساخت آن جلوه و یا فرم پی ببرد و آنگونه که خود میخواهد آنرا ویرایش کند.

بسته آموزشی فتوشاپ CC2019 آماده می‌باشد و علاقمندان، هنرجویان، دانشجویان وحتی هنرمندان و مدرسین میتوانند جهت آموزش صحیح و بی دقدقه از این بسته مثل سالهای گذشته استفاده نمایند. بسته آموزشی فتوشاپ CC2019 آماده می‌باشد و علاقمندان، هنرجویان، دانشجویان وحتی هنرمندان و مدرسین میتوانند جهت آموزش صحیح و بی دقدقه از این بسته مثل سالهای گذشته استفاده نمایند.
استفاده از فیلمهای آموزشی بصورت یکجا و هفتگی در همین سایت قرار میگیرد. جهت استفاده از کلاسهای پرسش و پاسخ و هم چنین رفع اشکال میتوانید در گروه تلگرام پرسش و پاسخ نرم افزارهای گرافیکی عضو شوید و یا با ارسال ایمیل سوال خود را مطرح نمایید. هم چنین در ساعات تعیین شده می توانید با شماره من نیز تماس حاصل کنید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
آزمون این دوره فقط به صورت حضوری در مرکز آموزش رسانه روزنامه خراسان برگزار می‌شود.